Nusja, vëllai, motra/ Të gjithë njerëzit e Ulsiut drejtora. Emrat

Nusja, vëllai, motra/ Të gjithë njerëzit e Ulsiut drejtora. Emrat

20:01, 09/09/2019

Të gjithë drejtorë, zyrtarë të lartë në Dibër dhe Tiranë.

Bëhet fjalë për njerëzit e deputetit rilindas, Ulsi Manja.

Anëtari i kryesisë së PD-së, Jamarbër Malltezi ka publikuar emrat dhe pozicionet e punës të njerëzve të Ulsiut.

‘Rrofte reforma, rroft edvini, rrofte uniteti, rrofshin trushpelaret...

Pastaj cuditemi pse femijet tane perbuzin te rrijne ne kete mysybet’, shkruan Jamarbër Malltezi në Facebook.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari12/09/2019 18:33

O Ulsi legeni! Te shkerdhevshin te gjithe shqiptaret te gjithe ata qe ke ne listen e fisit!

Shqiptari09/09/2019 21:13

Po pse ju kujtoni qe nga keto informacione ka ndonje rilindas apo socialiste qe te habitet, te merzitet, te ankohet tek lideri suprem dhe te kundershtoje!!!!! Rraca e ketyre me shume gezojne kur udheheqja dhe i gjithe fisi i tyre jetojne mire, kane pune te mira dhe i shkelin me kembe!!! Rraca e ketyre jane nga ata qe nuk duan as buke, as uje, as pune, as te vishen e as te marrin fryme vetem uniteti i udheheqjes te mos prishet!!!! Ti Malltez, vetem kaq di, po pyet nje here verdalle, se ku i kane emrat djemte e Gramoz Rucit dhe Bashkim Finos, vellezerit, niperit dhe mbesat e Fatmir Xhafajt, vellai i Don Agacios, gruaja e Artur Bushit, pyet ku i marrin rrogat, sepse ne pune kane 6 vjet qe asnje nga keta nuk shkon. Kush e di se nesa ndermarrje dhe institucione i kane te shenuar emrat dhe marrin rrogat pa shkuar asnje dite ne pune!!! Pale te mendosh qe nuk kane hyre me konkurse nga portali "Shqiperia qe dua vetem une!" sic shpresojne trushpelaret e gjore perdite e pernate!!!! Do luftojme nepotizmin ne qeveri dhe ne administraten shteterore, u thote kryekaralloi trushplareve!!!!! Shpresoni o trushpelare, shpresoni tek mashtrimet e liderit suprem!!!!

Shto koment

Denonco