FOTO/ 'Reagon' kryebashkiaku i dënuar i Ramës: Lodheni kot! Kajmak i kam duart

FOTO/ 'Reagon' kryebashkiaku i dënuar i Ramës: Lodheni kot! Kajmak i kam duart

17:26, 22/08/2019

Partia Demokratike zbulon një tjetër kryebashkiak të dalë nga votimet moniste të 30 qershorit, pas “rrëzimit” të Valdrin Pjetrit të Shkodrës, i cili dha dorëheqjen pas akuzave të opozitës se ka qenë i dënuar në Itali për trafik droge.

Bëhet fjalë për kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku, për të cilin PD i ka kërkuar Prokurorisë verifikim.

Sipas selisë blu, Kajmaku ka qenë i arrestuar në Greqi dhe nuk ka udhëtuar për 12 vite me radhë drejt vendit fqinj.

Dhe në ngjarje të tilla nuk mungojnë memet e Genc Sejkos.

Teksa ironizon me faktet e publikuara, Sejko “citon” të akuzuarin teksa shkruan: “Lodheni kot. Kajmak i kam duart”. /Syri.net

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Arti22/08/2019 19:26

Ec kajmako ec se ne greqi me furgon policie do shkosh per nja dy muaj

Gramoz22/08/2019 18:34

Ky duket qe nga surrati qe eshte nje tjeter bandit ordiner nga rradha e gjate e ordinerevedhe llumrave te ridhjerjes se Edver Taqi Xibrakes.

Shto koment

Denonco