FOTO/ ‘Jehonë e zezë në mediat botërore për mikun e Edvin Mafisë’

FOTO/ ‘Jehonë e zezë në mediat botërore për mikun e Edvin Mafisë’

16:38, 20/08/2019

Ish-kryeministri Berisha i është kthyer edhe njëherë ngjarjes së ndodhur para ditësh në jug të vendit, ku pronari i një restoranti, Mihal Kokëdhima, sulmoi në mënyrë barbare një grup turistësh spanjollë duke u shkatërruar makinën dhe kërcënuar me jetë.

Berisha ka publikuar të gjitha shkrimet e medias së huaj e cila i ka kushtuar një vëmendje të veçantë rastit.

‘Jehonë e zezë në mediat botërore për aktin e mikut të Edvin Mafisë në Porto Palermo ndaj miliarderit spanjoll!

Këtu më poshtë keni faqet e para të mediave të vendeve kryesore të botës me lajmin damkosës të aktit të mikut të Edvinit. Sb’, shkruan Berisha.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco