‘Mirënjohje për horrat që Rama sot i nxorri fytyrëzbuluar në Shkodër’

‘Mirënjohje për horrat që Rama sot i nxorri fytyrëzbuluar në Shkodër’

20:57, 19/08/2019

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, ka dënuar konstituimin e sotëm të Këshillit Bashkiak në Shkodër, të cilin e quan fytyrën e maskarenjve që nuk mund të fshihen dot kurrë.

‘Mirënjohje për horrat në Shkoder sot që dolën fytyrëzbuluar.

Që të gjithë me kollare, me uniformë apo civile me çanta të zeza me rrip në qafë dolën sot me fytyrë të zbuluar dhe shkelën çdo ligj dhe hyn në një armiqësi nga e cila nuk shpëtojnë dot kurrë.

Mirënjohje celularëve dhe kamerave sepse tashmë këto fytyra maskarenjsh nuk mund të fshihen dot kurrë.

E zgjodhën fundin e tyre shumë të keq për hesap të një kryeministri, që do ti shesë si legena, megjithatë ky është halli i tyre....fundi i tyre nuk ndryshon.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco