Kryekomunari vrasës shfaqet në Këshillin Bashkiak të Shkodrës, vendos të bijën këshilltare

Kryekomunari vrasës shfaqet në Këshillin Bashkiak të Shkodrës, vendos të bijën këshilltare

19:39, 19/08/2019
A+ Aa A-

Tashmë është në modën e Rilindjes që ti i heq një kriminel dhe ajo të emëron dhjetra të tjerë, madje tani zgjedh edhe të vendosë fëmijët e kriminelëve në rastet kur këta të fundit demaskohen si të tillë.

Një shembull i tillë është ndjekur edhe sot, kur në Këshillin e paligjshëm Bashkiak të Shkodrës, Martin Cubi i cili ka vrarë një person në vitin 2009 ka vendosur të bijën si këshilltare.

Denoncimi ka ardhur nga një qytetar ndërkohë që është bërë publik edhe nga ish-kryeministri Berisha.

‘Vrases dhe trafikante ne mbledhjen e Keshillit narkomonist te Shkodres!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Zoti Berisha sot ne mbledhjen e keshillit bashkiak ne Shkoder ishte i pranishem ish kryekomunari vrases i partise socialiste.

Martin Cubi qe e ka ndryshuar emrin ne Sokol ka vrare nje person ne vitin 2009 dhe ju e keni denoncuar per trafikant droge.Ai ka kandiduat te bijen per keshilltare.

Moda e re e rilindasve eshte qe bijt e vrasesve dhe trafikanteve te marrin postet. Gjithashtu si ç’e keni denoncuar ju dhe te tjere Martin Cubi eshte trafikant dhe me Bardhok Planen kontrollon parcelat e Dukagjinit te cilat ruhen,korren nga ata nga ai dhe shperndahen po nga ata.’

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco