Me VIDEO/ Pamjet kur Tom Doshi qëllohet me ujë në Shkodër

Me VIDEO/ Pamjet kur Tom Doshi qëllohet me ujë në Shkodër

16:38, 19/08/2019
A+ Aa A-

Me përfundimin e mbledhjes socialiste për konstituimin e Këshillit monopartiak të Bashkisë Shkodër, të gjithë pjesëmarrësit kanë dalë nga ambientet e Bibliotekës së Universitetit Luigj Gurakuqi.

Turma e protestuesve tashmë e acaruar dhe aspak e qetë, ka qëlluar me shishe uji në drejtim të atyre që dolën nga mbledhja e Këshillit, me në krye Tom Doshin.

Më poshtë keni pamjet kur Doshi qëllohet me ujë dhe ruhet nga disa roje private të tij, bashkë me policë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco