Lajmi i fundit

‘Foltorja’ e New Jersey/ Kokalari zbulon pjesëmarrjen e përfaqësuesit të Republikanëve amerikanë

VIDEO/ Spektakël me topin, Presidenti Meta sfidon gazetarin në futboll

VIDEO/ Spektakël me topin, Presidenti Meta sfidon gazetarin në futboll

23:05, 18/08/2019
A+ Aa A-

Presidenti Ilir Meta, ndër të tjera, njihet edhe për dashurinë e tij ndaj sportit në përgjithësi dhe futbollit në veçanti.

Ndaj dhe në intervistën e tij të sotme për RTV 21, kreu i shtetit ka dashur të tregojë edhe atësitë e tij në lojën më popullore në planet, shkruan Syri.net.

Ai ka sfiduar live në emision gazetarin Sadri Imeri dhe si tifoz i Holandës që është, sigurisht që ka marrë diçka edhe nga loja e bukur e “Tulipanëve”. /Syri.net

Ja pamjet:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco