‘Gjithmonë dora më kap kriminelë’

‘Gjithmonë dora më kap kriminelë’

20:24, 14/08/2019

“Dmth që të kuptohemi: ti shkon në Shkodrën e dijes, kulturës, humorit e të qytetarisë dhe i vetmi kandidat që arrin të gjesh është një i dënuar për trafik?! Ti qofsh!”

Kështu shkruan njeriu i memeve, Genc Sejko, duke iu referuar çështjes së Valdrin Pjetrit, kandidatit socialist për Bashkinë e Shkodrës.

Historia ka shkaktuar mjaft reagime në median sociale.

Pyetja që ngrihet është se pse çdo kandidat që zgjedh Rama, ka probleme me ligjin.

Kurse mjeshtri Bujar Kapexhiu vjen me punimin e radhës në Mapo, me titull “Dora e keqe”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gramoz15/08/2019 01:04

Plotesisht e vertete kjo per Edver Taqi Banditin, thesi i ridhjerjes plot me p.dha, kurse Edver Taqi Pederasti kap k..in!

Shto koment

Denonco