Prindi ngre alarmin/ Policia bashkëpunon me trafikantët, lejon shitjen e drogës në Tiranë

Prindi ngre alarmin/ Policia bashkëpunon me trafikantët, lejon shitjen e drogës në Tiranë

18:58, 14/08/2019

Policia në Tiranë lejon shitjen e drogërave.

Ky është denoncimi i fortë i një prindi, mbërritur në adresën elektronike të ish kryeministrit Sali Berisha.

Sipas tij, situata është aq e rëndë sa kanë frikë të nxjerrin fëmijët në rrugë.

“Përdorim i gjerë i drogës në lagje dhe bashkëpunimin i trafikantëve me narkopolicinë”, shkruan ish kryeministri Berisha, ndërsa publikon edhe mesazhin e prindit digjital.

Pershendetje Z.Berisha Po ju bej kete mesazh kete denoncim ne lagjen time ne tiran laprak josif pshko droga ka pushtuar lagjen policet vet kane lidhje me drogen lejojn shitjen e kanabisit kokaines pra be kete lagje kemi frik te nxjerrim femijet ne lagje ne kete lagje qarkullojn mjetet e fundit te lutem sheprdaje anonim skemi kujt ti drejtohemi sader lleshit qe sapo e ka nxjerr me shutje barin e ri apo edi rames sapo I ka ardhur kokaina e paster Anonim

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco