VIDEO/ Meta poston pamjet mahnitëse: ‘Një udhëtim ëndërrash në Bjeshkët e Prevallës dhe Brezovicës’

VIDEO/ Meta poston pamjet mahnitëse: ‘Një udhëtim ëndërrash në Bjeshkët e Prevallës dhe Brezovicës’

17:17, 14/08/2019

Presidenti Ilir Meta ka postuar një video ndërsa ngjitet në Bjeshkët e Prevallës dhe Brezovivës, në udhëtimin e tij të fundit drejt bukurive natyrore shqiptare

‘Një udhëtim ëndrrash mes bukurive magjepsëse të Bjeshkëve të Prevallës dhe të Brezovicës, aty ku ndërthuren si askund tjetër pyjet me ahe dhe me pisha, ku vegjetacioni dhe biodiversiteti është mahnitës.’-shkruan Meta

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco