FOTO/ ‘Edvin Droga dhe klubi i narkosve të tij’

FOTO/ ‘Edvin Droga dhe klubi i narkosve të tij’

16:55, 14/08/2019

Tashmë nuk ka më dyshime në lidhjet që Edi Rama ka me kriminelët të cilët i përdor për të mbajtur pushtetin e tij personal.

Ish-kryeministri Berisha duke renditur kriminelët që Rama solli në pushtet dhe që Partia Demokratike, iu desh të demaskonte me ligjin e dekriminalizimit, i quan ata tashmë ‘Edvin Droga dhe klubi i narkosve të tij’.

Ku në këtë klub bëjnë pjesë që nga Arben Ndoka, Armando Prenga, Mark Frokaj, e deri të më i fundit Valdrin Pjetri, dhe të tjerë që priten të zbulohen në vazhdim.

Të gjithë akuzuar për veprat më të rënda penale dhe që Rama u dha pushtet në qeverisjen e tij. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco