‘Edi Rama kampion i marrëdhënieve me të dënuar’

‘Edi Rama kampion i marrëdhënieve me të dënuar’

20:28, 13/08/2019
Edhe pse zgjedhjet e vitit 2017 i kosideroj si më të poshtrat, jo për faktin se ne dolëm në opozitë se sa për atë që i gjithë pushteti ra në një dorë, gjë të cilën demokracia e brishtë, por dhe historia politike e Shqiperisë nuk duhej ta përsëriste për nje kohë të gjatë, përsëri them qe ndodhi "më e mira" ku etja për pushtet e Edi Ramës nuk njeh skrupuj duke e nxjerrë cullak si KM kampion i marrëdhënieve me të dënuar dhe precedentë penalë..!!!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco