VIDEO/ Shqyen derën dhe hyn në zyrë, kryebashkiaku monist i Mallakastrës nis detyrën si bandit

VIDEO/ Shqyen derën dhe hyn në zyrë, kryebashkiaku monist i Mallakastrës nis detyrën si bandit

16:51, 13/08/2019

Ka hyrë në zyrë kryetari i ri i Bashkisë së Mallakastrës Qerim Ismailaj.

Ismailaj ka hyrë në ambientet e bashkisë pas orarit zyrtar.

Dera e zyrës së Kryetarit të Bashkisë është hapur me forcë.

Ismailaj ka hyrë në zyrë pas orarit zyrtar pasi kryebashkiaku në ikje i Mallakastrës, Agron Kapllanaj boshatisi zyrën dhe kyçi derën.

Kapllanaj u shpreh se nuk mund ta priste kryetarin e ri që sipas tij i ka ditët e numëruara.

Ja pamjet e turpshme:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco