Nuk ka filxhan që të ..../ Ja si e mbronte Rama, Valdrin Pjetrin pak para se ta kandidonte

Nuk ka filxhan që të ..../ Ja si e mbronte Rama, Valdrin Pjetrin pak para se ta kandidonte

16:37, 13/08/2019

Edi Rama e shiti sot Valdrin Pjetrin ashtu siç bëri me shokët e tij narkotrafikantë, të cilët pasi u zbuluan në dënimet e tyre nga Partia Demokratike, Rama nisi të lëshonte një e nga një edhe pse në fillim bënte be e rrufe se ishin të pastër.

Pak a shumë i njëjti shembull si me Valdrin Pjetrin, të cilin pak para se ta zyrtarizonte si kandidat për votimet e 30 qershorit, Rama thoshte se nuk ka filxhan që e përmbys fatin e zgjedhjeve që i shkruan populli me votën e tij dhe se Valdrinin e kishte njohur nga puna e jashtëzakonshme që ky kishte bërë.

‘Na ndan shumë pak kohë nga dita kur Partia Socialiste do të marrë drejtimin e Bashkisë Shkodër

Një nga arsyet që unë i kam kërkuar Valdrinit të vijë këtu është pikërisht kjo, e kam njohur nga puna e jashtëzakonshme që ka bërë më parë dhe ska filxhan që e përmbys fatin e zgjedhjeve që i shkruan populli me votën e tij’

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Kola13/08/2019 21:20

Po punen e ka bere por varet çfar pune ka bere????????????per te gjith te korruptuarit dhe kriminelet

Shto koment

Denonco