Humor vere/ Harrojeni Linda Morinën, po vjen Kujtim Gjuzi

Humor vere/ Harrojeni Linda Morinën, po vjen Kujtim Gjuzi

18:44, 21/07/2019

Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Kujtim Gjuzi, përveç se shumë “aktiv” në seancat plenare me “përplasjet” e tij të forta me eksponentë të mazhorancës, është tejet aktiv edhe në rrjetet sociale.

Me nisjen e pushimeve verore, Konservatori i parlamentit shqiptar poston herë pas here foto në rrjetet sociale,m ku shfaqet teksa pushon në bregdet.

Por një foto e tij e fundit, teksa shfaqet me një bluzë ku është stapuar flamuri kombëtar, po bën xhiron e rrjetit.

Ajo të kujton këngëtaren nga Kosova, Linda Morina, e cila gjithashtu postonte vite më parë në të njëjtin pozicion dhe me të njëjtën simbolikë.

Hapu Linda. Tani është rradha e Kujtimit... /Syri.net

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

t21/07/2019 19:29

Pash zotin mos u merrni më me kesoj bastardesh qe shiten shpirtin te ramdjalli

Shto koment

Denonco