A është ky parlamenti i kllounëve? Artisti Bujar Kapexhiu e ka një përgjigje....

A është ky parlamenti i kllounëve? Artisti Bujar Kapexhiu e ka një përgjigje....

14:14, 21/07/2019

Karikatura politike po zë vend çdo ditë e më shumë në punimet e vaçanta të artistit shumë dimensional Bujar Kapexhiu.

Në punimin e fundit ai ka trajtuar një temë shumë të nxehtë të debateve publike dhe politike atë të parlamentit shqiptar.

Një sallë e mbushur me rilindas dhe me një numër deputetësh që janë blerë e ishitur për të qenë aty nga listat e opzitës

Shijojeni punimin brilante të Kpeshiut

Parlamenti i kllounave

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Zara21/07/2019 18:00

Të lumtë dora Bujar Kapexhiu, parlament sharlatanësh , që u bënë gazi i botës

Shto koment

Denonco