Ndodh dhe kjo: ‘Kaubojsi’ e thërret në ‘emër’, gomari përgjigjet

Ndodh dhe kjo: ‘Kaubojsi’ e thërret në ‘emër’, gomari përgjigjet

14:19, 16/07/2019

Ish deputeti i Lezhës Eduart Ndocaj ka shpërndarë një video në faqen e tij në facebook.

Aty duket nje gomar te cilit ai i flet me emrin e kreut aktual të qeverisë Edi Rama e menjëherë kafsha nis pëllitjen…..

Shikoni videon

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

gazi16/07/2019 16:22

T'u therrasesh gomarreve te shqiperise: O Edi Rama!, i ke fyer te gjithe gomeret dhe pronaret e tyre. Keshtu qe deputeti Ndocaj duhet te paditet nga pronaret e gomereve qe u ka fyer gemeret e tyre.

Luli 16/07/2019 15:24

Esht ofendu edhe gomari per emrin

Gramoz16/07/2019 14:27

I modh kaubojsi! Te vetmin ndryshim qe kane, eshte se veshgjati nuk mban poture.

Shto koment

Denonco