VIDEO/ Qytetarët e Fushë-Krujës në mëshirë të fatit, shihni urën që mund të marrë dhjetëra jetë

VIDEO/ Qytetarët e Fushë-Krujës në mëshirë të fatit, shihni urën që mund të marrë dhjetëra jetë

20:09, 14/07/2019

Një urë që mund të marrë jetën e mijëra njerëzve që kalojnë çdo ditë aty.

Ky është denoncimi i një qytetari nga Fushë-Kruja, i publikuar në profilin në Facebook të ish kryeministrit Sali Berisha.

“Shikoni urën që mund të marrë dhjetëra jetë!", shkruan ish kryeministri Berisha, ndërsa publikon edhe mesazhin e qytetarit dixhital.

"pershendetje zoti berisha ja qa bohet ne fushkruj me nje cop ure kalojne mizeri njerzish qe dhe mund te keputet e te vdesin dhjetra vete, smun e kan bo nje ure me te madhe se ktu ka pazar per te djele e dhe ka njerez shume shperdaje zoti berisha kte ramaaaaa ik ik ik ju lutem anonim"...

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco