VIDEO/ ‘Kush s’kërcen është socialist oe’.... Ja si Braçe me trafikantët festojnë fitoren moniste të 30 qershorit

VIDEO/ ‘Kush s’kërcen është socialist oe’.... Ja si Braçe me trafikantët festojnë fitoren moniste të 30 qershorit

16:33, 13/07/2019

Votimet farsë të zhvilluara nga socialistët më 30 qershor jo vetëm që na dhanë panoramën e një partie që vetë voton, vetë numëron vetë i vjedh votimet që i zhvillon, por tani edhe feston për votimet që zhvillon dhe i vjedh vetë.

Shembulli më konkret është ai i deputetit socialist Erion Braçe që bashkë me trafikantin Kokoneshi, kanë festuar fitoren e farsës moniste në Divjakë.

Siç shikohet edhe nga pamjet filmike të publikuara nga ish-kryeministri Berisha, ekzaltimi i Braçes dhe socialistëve ka qenë aq i madh sa kanë filluar edhe të kërcejnë me kore stadiumi “Kush s’kërcen është socialist oee’

Ndërkohë që ish-kryeministri Berisha shkruan

‘Brace, trafikanti Kokoneshi dhe narkosicilistet zhgerryhen si derra ne festen e fitores se farses moniste ne Divjake.

Ndiqni videon e qytetarit dixhital. Sb’

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Alban Tirana13/07/2019 16:53

Hani dërra, pini dërra, se me lekët e fukarenjëve po bëni qejf. U zëntë në fytë buka e fukarejve, o pjella e poshtër e njerëzimit.

Shto koment

Denonco