VIDEO që po çmend rrjetin/ Presidenti 'zëvendëson' Rudi Vatën e i shënon një MetaGol Ramës

VIDEO që po çmend rrjetin/ Presidenti 'zëvendëson' Rudi Vatën e i shënon një MetaGol Ramës

19:28, 12/07/2019

Pas festës me tifozët e Celtic në Sarajevë, lajm që pushtoi mediat ndërkombëtare, presidenti i Republikës zëvendëson Rudi Vatën, ish lojtari dhe kapiteni i klubit legjendar skocez dhe shënon një super-gol kryeministrit Edi Rama, shkruan Syri.net.

Kjo është përmbajtja e videos që po bëhet virale në rrjetet sociale.

Nëse në futboll ka supergol, për presidentin e Republikës dhe për kryeministrin Rama nga sot e në vazhdim do të ketë vetëm MetaGol. /Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco