Vasili nxjerr pamjet e 2009: Rama dje dhe sot, çfarë pështirosje

Vasili nxjerr pamjet e 2009: Rama dje dhe sot, çfarë pështirosje

13:20, 12/07/2019

Nga Petrit Vasili.

Rilindasit e KQZ qëndrojnë me heroizëm dhe rrëzojnë kërkesën e Kryetarit të KQZ, Klement Zgurit, për hapjen e kutive. Shiheni vetë çfarë thoshte Edi Rama për hapjen e kutive në 2009.

Priteni kur të thotë që nuk është ai, se nuk e ka fare problem ky që të gënjejë pa u skuqur.

Çfarë neverie të dëgjosh sot se çfarë thoshte dje ky dënglaxhi kryeministër.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco