‘Ndrikull falimenti mashtron pa u skuqur shqiptarët’/ Ja dokumenti që zbulon rritjen e naftës nga Rama

‘Ndrikull falimenti mashtron pa u skuqur shqiptarët’/ Ja dokumenti që zbulon rritjen e naftës nga Rama

20:13, 11/07/2019

Ish-kryeministri Berisha ka denoncuar mashtrimin e paskrupullt të Ministres së Financave e cila gënjen shqiptarët duke u thënë që nuk ka rritje të çmimit të naftës, ndërkohë që në krahun ligji i miratuar nga qeveria Rama thotë se nga kjo rritje do të mblidhen 14 milion dollarë më shumë.

‘Ndrikull falimenti mashtron pa u skuqur shqiptaret!

Ajo deklaron se nuk rritet çmimi i naftes. Kurse ligji i miratuar thote se nga kjo rritje do mblidhen 14 milione dollare me shume. Naryrisht ndrikulla vet e ka falas!

Meqe minstrja kembenguli qe rritja e cmimit te naftes ishte nje sajese nga Basha; ky dokument tregon qe vertet kemi te bejme me nje grup gangsterresh te rrezikshem dhe mashtruesa ordinere! Sb’

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Liro11/07/2019 20:47

O popull ngrihuni si ne France kur do rritej cmimi i naftes. Behuni njehere burra ulurini

Liro11/07/2019 20:46

O popull ngrihuni si ne France kur do rritej cmimi i naftes. Behuni njehere burra ulurini

Shto koment

Denonco