Data e re e zgjedhjeve 13 tetor, reagon Edi Rama

Data e re e zgjedhjeve 13 tetor, reagon Edi Rama

14:40, 27/06/2019

Edi Rama e ka mësuar datën e re të zgjedhjeve përpara se presidenti Ilir Meta ta bëjë publike për të gjithë.

Presidenti tha se data e re e zgjedhjeve është 13 tetori.

I menjëhershëm ka qenë reagimi  i Edi Ramës.

Ai thotë se zgjedhjet janë në 30 qershor.

Reagimi i plotë i Edi Ramës:

A ju thashë prisni çmendurinë e dytë? Tani thjesht mëshirojeni!

Data e nxjerrë nga filxhani i revolucionit imagjinar është një

NULLUM ABSOLUTUM

Dhe QUOD NULLUM EST NULLUM PRODUCIT EFFECTUM????

30 QERSHORI ESHTE E VETMJA DATE ZGJEDHJESH.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Mehmet Ismaili27/06/2019 17:16

Evell Person our prime minister of Albania.Discasting Man , Traitors of Albanian people,Ars leaker, Pupet of SOROSIT,

Skrapari27/06/2019 15:15

Ore ky do plumbin ballit. Edhe ato pak mend qe kishin komunistet ja nxori fare. Ky myteber kujton se populli do shkoje ne perplasje per cmendurine e tij. Kjo ska per te ndodhur KURRE.

M.V.27/06/2019 14:58

Perseris: Z.Rama urgjent ne komision mjeksor. Mereni seriozisht, nuk eshte shaka.

M.V.27/06/2019 14:53

Dikush duhet urgjent te mare nisiativen per t'u gjetur rruge ligjore per kalimin e Z.Rama ne nje komision mjeksor per te verifikuar vetepergjegjshmerine.

Gramoz27/06/2019 14:52

NULLUM ABSULUTUM e ke N'TULLUM ABSULUTUM! O Edver o myteber, e ke venin veç n'ferr!

Shto koment

Denonco