FOTO/ Karriket bosh, ja si Elbasani braktisi farsën e Edi Ramës

FOTO/ Karriket bosh, ja si Elbasani braktisi farsën e Edi Ramës

22:05, 26/06/2019

Ashtu si edhe në qytete të tjera, edhe Elbasani e braktis kryeministrin Edi Rama.

Siç shihet edhe në postimin e fundit të ish kryeministrit Sali Berisha, pjesa më e madhe e karrikeve ka qenë bosh, ndërsa shton se mitingu është bërë me punonjësit e një prej biznesmenëve pranë kreut të qeverisë.

“Elbasani braktis farsĂ«n e Edvin MafisĂ«. NĂ« farsĂ« marrin pjesĂ« me detyrim punĂ«torĂ«t e LucĂ«s! Nderim qytetarĂ«ve tĂ« Elbasanit qĂ« braktisĂ«n Edvin Kristaq Hajdutin dhe hajnat e tij. Rama ik! Fitore!”, shkruan Berisha nĂ« reagimin e tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco