Goditi me shuplakë Blushin/ Policia terrorizon familjen e Alban Jahos së DigitAlb

Goditi me shuplakë Blushin/ Policia terrorizon familjen e Alban Jahos së DigitAlb

16:01, 26/06/2019

Një sherr vipash ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Tiranë.

Alban Jaho ka goditur me shuplakë Ben Blushin, ish-deputetin e Ramës, ish-kreun e LIBRA-s aktualisht drejtor i TCH.

Por shuplakën që Blushi e hëngri në sytë e Aleksandër Frangaj dhe një biznesmeni të fuqishëm, nuk e ka kaluar kollaj.

Ai ka vendosur të denoncojë në polici, Alban Jahon, drejtorin e DigitAlb.

Pas këtij denoncimi, policia ka shkuar në mesnatë në shtëpinë e Jahos dhe ka terrorizuar familjen e tij.

Dhjetëra policë kanë shkuar në orën 01:00 pas mesnate dhe kanë kërkuar Alban Jahon, duke i terrorizuar edhe familjen e tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Beni26/06/2019 16:42

E kam veshtire te solidarizohem me nje ish drejtor te Digitalb. Populli kete sherr e quan "te te kafshoje qeni jot"

t26/06/2019 16:41

Kur ta pesosh ne kurriz vete,do ta shikojme si do veprosh o "qytetar".Kesoj incidentesh zgjidhen ne gjykate.policia ka shkuar te ai se eshte e sterpolitizuar

qytetari26/06/2019 16:22

Shum mire ja kane bere. Jan bere te gjithe si cuba dhe gjuajne si pa te keq. Shoqeria njerezore ka goje , flet, jep argumenta. Pse u dashka me shpulla

vera 26/06/2019 16:08

perse e kane terrorrizuar familjen policet?! sepse qeveria u ka hequr nga puna kryetarin e familjes?!

Shto koment

Denonco