E ngarkuara me punë në Ambasadën e SHBA,  takim me Lulzim Bashën

E ngarkuara me punë në Ambasadën e SHBA, takim me Lulzim Bashën

10:16, 25/06/2019

E ngarkuara me punë në Ambasadën se SHBA ne Tiranë., Leyla Moses-Ones  po takon ditën e sotme kreun e Partisë demokratike, Lulzim Bashën në ambientet e selisë blu.

Ky takim vjen vetëm 5 ditë përpara zgjedhjeve të 30 qershorit ku mazhoranca ende vijon me qëndrimin e saj për zhvillimin e tyre pavarësisht se përfaqësuesit e saj që garojnë për bashkitë, në pjesën më të madhe të tyre nuk kanë kandidat përballë.

Ndërkohë që aksioni opozitar vijon në të gjithë vendin me protesta dhe me thirjet e qarta për bllokimin e një procesi farsë që rrezikon kthimin e vednit në një diktaturë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gramoz25/06/2019 15:17

Ridhjerja ngaqe ka shofer si puna jote Petro, prandaj osht tu shku per lesh k..i! Kryeson grupi me k.r ne goje i Dibres me dirigjent Edver Taqi Xibraken!

Shofer Petro25/06/2019 11:11

Asgje nuk do te ndodhe ne 30 Qershor. Gjithe trimat do te struken. Ka urdheruar Amerika. Votime te qeta...Koha e Sales mbaroi. Edhe e Ilirit dhe fallxhores me filxhan

Loran shehu25/06/2019 10:25

Ka vajt me bo presion shtriga

Kr drr25/06/2019 10:25

Lulzim, ose prano të ta rruaj, ose jep dorheqjen, varjant tjeter S’ke.

Shto koment

Denonco