‘Më dënoni edhe mua’, Lubonja: Edhe unë bllokoj zgjedhjet, edhe unë refuzoj diktaturën…

‘Më dënoni edhe mua’, Lubonja: Edhe unë bllokoj zgjedhjet, edhe unë refuzoj diktaturën…

09:35, 25/06/2019

Edhe analisti i njohur Fatos Lubonja i është bashkuar zërit të gazetarëve e intelektualeve që do të bllokojnë votimet e 30 qershorit.

Ai nëpërmjet një postimi në faqen e tij në facebook ka bërë publik këtë fakt kur shkruan se “edhe unë bllokoj votimet, edhe unë refuzoj diktaurën”.

Ja potimi i plotë i Lubonjës:

#EdheUnë_bllokoj_votimet

#EdheUnë_refuzoj_diktaturën

#EdheUnë_dua_zgjedhje_jo_votime

#Mëdënoni_EdheMua #EdheMua #EdheUnë

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari25/06/2019 12:00

Edhe Spartak Ngjela donte t'i bashkohej nismes tuaj. Ai do t'i bllokonte zgjedhjet moniste te Rames, e do te pranonte te hynte ne burg, por sipas informacioneve qe ka marre nga CIA dhe FBI, atij do ti bejne sparkaten ne burg dhe do t'i fusin nje trangull te madh ne bythe.

mazhun25/06/2019 09:57

#edhetidoperfundoshnekokerrteburgut

Shto koment

Denonco