Demaliaj nuk përmbahet: Unë i them Edi Ramës, do na rruash trapin, o trap

Demaliaj nuk përmbahet: Unë i them Edi Ramës, do na rruash trapin, o trap

23:15, 24/06/2019

Ndërsa në Tiranë ka nisur fushata #Edheune kundër zgjedhjeve moniste të 30 qershorit, një reagim i ashpër ka ardhur nga përtej oqeanit.

Analisti Ilir Demalia ka reaguar me anë të një statusi në rrjetet sociale pas reagimit të Bujar Kapexhiut.

Demaliaj thotë se është dakord me Kapexhiun, por ama ka një tjetër fjalë për Edi Ramën.

Reagimi plotë:

Une bashkohem më Bujar Kapexhiun dhe jam kunder Bujar Kapexhiut, une i themë Ramës, ndryshe nga Kapexhiu, – Do të na rruash trapin o trap!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Fato Xhixho27/06/2019 23:37

Cfare eshte ky Demalia!!!!! Paska shume gjuhe te zhvilluar dhe kulture te larte! Pa le na jetoka edhe matan oqeanit! Une them ti flas ne gjuhen e tij: po ik o trap ha mut andej nga je dhe mos na caj trapin .... koqe kandari...

Alfons Malo25/06/2019 16:56

Kur te mbyllen ne shtepine me gjethe ramame suiten e tij ,atehere do te shpetoj shqiperia,se nuk behet shteti me spiro palla

Askushi 25/06/2019 00:59

ah mor demaliaj, ku gangester nuk pyet per asgje..ai tashme eshte me i forte se kurre. Nuk ka kundershtar, nuk ka popull me dinjitet , me gjak, me pretendime, pra ka nje popull si penissi i vet qe nuk cohet kurre pa viagra (apo pa ndonje vij kokaine). Prandaj ai nuk pyet as per ty, as per askend, fatkeqsisht shqiprija ne duar te gangesterit...

Shto koment

Denonco