VIDEO/ Vendimi i pavlefshëm/ Gafa e Kolegjit Zgjedhor

VIDEO/ Vendimi i pavlefshëm/ Gafa e Kolegjit Zgjedhor

14:00, 24/06/2019

Sot Kolegji Zgjedhor duke zbatuar porositë e njëpasnjëshme të kreut të qeverisë Rama mori një vendim në shkelje të lgjit.

Por shkelja e ligjshmërisë nuk ka fund pasi ata gjatë leximit të vendimit të paligjshem cilësuan datë të marjes së vendimit të ditëve dy ditëve më vonë.

Vendimin thonë e morëm në datë 26.06.2019. Sot është data 24.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Askushi 24/06/2019 14:44

Nuk ka asnje instituacion tashme. Rama urdheron dhe merre vendime vetem me grupin e ngushte te mafjozeve. Te gjithe te tjeret jane gura shahu ne duart e tij. Akoma vazhdoni te keni medyshje se cfare eshte Rama?? Nuk keni pare gje akoma. Gangesteri Rama eshte nje pebindesh mafjoz.

Shto koment

Denonco