Presidenca konferencë të jashtëzakonshme

Presidenca konferencë të jashtëzakonshme

13:57, 24/06/2019

Sipas burimeve nga Presidenca, sot në ora 08:00 kreu i shtetit do të këtë një konferencë shtypi në Presidencë.

Sipas të njetave burime, Konferenca do të këtë si temë vendimin e sotëm të Kolegjit dhe krizën e rëndë politike në të cilen ndodhet vendi

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco