Avni Delvina e ka me Blushin: Grafika nga cikli ‘Sphagetti Western’


Avni Delvina e ka me Blushin: Grafika nga cikli ‘Sphagetti Western’


13:36, 24/06/2019

Në morinë e memeve, fotomontazheve de karikaturave nuk mund të mbette pa u evidentura edhe punimi i fundit i specialsitit të tyre Avni Delvina.

MarrĂ« shkas edhe nga qednbrimi I top chanel qe drjeithte nga ishe keru I Libras dhe ish deputeti i rilindjes Ben Blushi ai ka bĂ«rĂ« nje montazh pĂ«r kĂ«tĂ« tĂ« fundit ku e ka paraqitur duke u zhgrryer nĂ« tepsinĂ« e pushtetit ai e quan, cikli “Spaghetti Western”.

Ja postimi i plotë i Delvinës:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Askushi 24/06/2019 14:52

Ky pederasti qe lehte ne parlament me shume se opozita, qe i qante hallin popullit, varfesri, largimit nga shqiperija e shume e shume probleme me te vertet reale, sot po zhyte luget dhe pirunjte ne tepsin e Rames dhe sigurishte me trupin e popullit qe i qante hallet. Plere e vertet, llumhane...pedereast

Shto koment

Denonco