Shpërthen rrjeti/ Vendi drejt përplasjes. Mbajini mend këto fytyra me 30 Qershor

Shpërthen rrjeti/ Vendi drejt përplasjes. Mbajini mend këto fytyra me 30 Qershor

13:28, 24/06/2019

Tre gjyqtarë që kanë perdor për një lojë të pisët ish te burgosurin ordiner Idajet Beqiri per tu vetëemeruar “Gjykate Kushtetuese”, me mendjen e tyre kane siguruar vetingun, por kane harruar se 30 Qershori është përpara.

Dhe çdo përplasje civile siç po paralajmerojnë të gjithë mediat botërore do të kenë kontributor edhe keto tre fytyra. Mbajini mend

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

tan25/06/2019 15:42

Pyesni gjirokastritët "kush është Tomor Skreli?".

Bossu24/06/2019 14:05

Pushkatim plehrave

vera 24/06/2019 13:46

Dikush,ne mos brenda ,edhe me jashte, elemente te LIGJSHEM boteror, duhet ti degnisi teper larg vendit keta SUPER KRIMINELA!!.

Skrapari24/06/2019 13:45

Demokracia me dy gishtat lart nuk vjen. Nuk ka ndodhur kjo ne asnje kohe dhe vend, sistemet shoqerore ndryshohen me revolucione. Pa gjak ska demokraci.Ajo qe nuk u be ne 90 i erdhi radha ne 30 qershor 2019. Po ama Edvini ta mesoje mire i gjalle nuk shpeton per ate qe po i ben vendit.

Shto koment

Denonco