Haradinaj s'i ndahet Ramës: Me aq policë sa kishte Edi në Shkodër, unë bëj miting në mes të Beogradit!

Haradinaj s'i ndahet Ramës: Me aq policë sa kishte Edi në Shkodër, unë bëj miting në mes të Beogradit!

10:00, 22/06/2019

Pritja që shkodranët i bënë Edi Ramës dy ditë më parë, por edhe taborët me policë, gardistë, forca speciale dhe punonjës policie të veshur civilë, që Rama mori me vete, janë kthyer në humorin e ditës në rrjetet sociale.

Ku ato që pikasin janë memet që vendosin në lojë kryeministrin Rama që kishte marrë me vete 800 policë për ruajtur kokën, pa llogaritur forca të tjera shtesë.

Në një prej këtyre memeve shfaqet, kryeministri i Kosovës që mësohet të thotë se “Me aq polic sa kishte Edi në Shkodër, unë bëj miting në mes të Beogradit’

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Alfons Malo25/06/2019 13:33

Ai jo vetem ne shkoder por edhe ne maliq vajti me antiplumb.Ku krahasohet reimeria juaj me kete spurdhjak,Ky ka frike te bej zgjedhje,kurseju late karrigen e shkuat ne hage,Po jo mor ndryshon sin nata me diten.Edhe ne surrel i ka mbyllur dritaret e bunkerit me grilla metalike

gramoz24/06/2019 15:01

Z.Haradinaj ju me aq polic e boni vertet mitingun midis Beogradit, se keni dhon prova per trimni e drejtsi. Ky mutacaku jon Edver e ka bythen e dhjer, prandaj as ne hale nuk shkon dot, pa polic dhe pa antiplumb!

Daj Jaku22/06/2019 10:34

Ky asht burrë shqiptar. Pse nuk e marrim edhe ne për kryeministër?

tironci22/06/2019 10:23

Miting me polic se ru koken e dhime qe ka mi supe. Se di ne jeten e vet ky njeri negativ ne ka bo na gjo te mire. Grate i cmeni e i qiti lakuriq , nji bullist kokbosh qe cetem vodhi prishi shketerroi gjithshka. Njeri qe ska shoqni nheri qe sdin me oi i gote raki po pin vetem droge. Ta jesh km nje njeri te tille o kulmi.

Shto koment

Denonco