VIDEO/ ‘Pamje që nuk janë parë kurrë. Tirana kryeqyteti i protestës botërore’

VIDEO/ ‘Pamje që nuk janë parë kurrë. Tirana kryeqyteti i protestës botërore’

22:50, 21/06/2019

Protestuesit e opozitës kanë tronditur sonte me masivitetin e tyre qeverinë Rama, duke i treguar edhe njëherë forcën e tyre përballë krimit me të cilin Rama ka lidhur pushtetin.

Pamje të jashtëzakonshme që janë publikuar edhe nga ish-kryeministri Berisha që shkruan

‘Pamje që kurrë nuk janë pare! Tirana kryeqyteti i protestës botërore!

Cunami, lumenj drite shpërndanë në Shqipëri dhe në mbarë botën! Nderim dhe mirënjohje të pakufishme kryengritësve fitimtar! Rama ik! Fitore! Sb’shkruan Berisha.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco