VIDEO/ Plas në PS, Bushati: Duam Veliajn kryeministër

VIDEO/ Plas në PS, Bushati: Duam Veliajn kryeministër

22:15, 21/06/2019

Dalja e përgjimeve të Bild ka tronditur në themele Edi Ramën dhe mazhorancën e tij.

Këto përgjime dhe kriza politike ka përfshirë edhe PS-në ku duket se ka plasur përplasja edhe aty brenda.

Mesditën e sotme ishte deputeti Ervin Bushati ai i cili në studion e Top Talk tregoi edhe krizën që ka përfshirë PS-në.

Bushati është shprehur se një grup në PS kërkon që të ikë Edi Rama dhe të bëhet kryeministër Erion Veliaj.

Ndiqni videon që është zhdukur nga ekrani i TCH:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Edgar24/06/2019 23:42

Ato qe drejtojne per momentin ne PS apo dalin e japin ‘mend’ ne TV jane me Te paaftet qe ka patur ndonjehere PS. Si ka mundesi? Ku jane pjesa intelektuale dhe e nderuar e saj?

Gramoz24/06/2019 18:48

Lali Dhjeri 100 fish me i degjenerum se ustai i tij Edveri.

t21/06/2019 23:07

Te gjthe rilindasit b..q..kerkojne nje tjeter rilindas b..q... më te poshter se ustai vet

xi21/06/2019 22:45

ky osht ma i neveritshem ma kokrra byrhq...t. ka per tna u duk ram bythq.... i mir.

Shto koment

Denonco