Shokuese, Rama miting me malazezë? Shikoni çfarë bën pas takimit në Shkodër

Shokuese, Rama miting me malazezë? Shikoni çfarë bën pas takimit në Shkodër

13:16, 21/06/2019

Edi Rama dje ka bërë një miting nën rrethimin e policisë, pasi ishte i padëshiruar në Shkodër.

E atë miting Edi Rama në Shkodër duket se nuk e ka bërë me shqiptarë, por me malazezë të importuar në qytetin e madh të veriut të vendit.

çfarë kanë lënë ata pas është shokuese.

Flamujt kombëtar të hedhur përtokë, të shkelur më këmbë dhe të përçudnuar.

Ky është Edi Rama i vërteti, që nuk do të ja dijë për asgjë dhe për askënd.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari21/06/2019 13:53

TURP! POR, A KA TURP PER TE PACIPET?!!!! Po vazhdoi keshtu, Rama flamurin kombetar shqiptar do ta zevendesoje me nje kartmonedhe, ndoshta 100 mijeshe, me surratin e tij dhe me simbolin e gjethes se kanabisit. RAMA SHPORRU!

Shto koment

Denonco