FOTO/ Godet sërish Genc Sejko pas përgjimeve të 'Bild': Mos e rruani Ramën

FOTO/ Godet sërish Genc Sejko pas përgjimeve të 'Bild': Mos e rruani Ramën

23:46, 19/06/2019

I turpshëm dhe i neveritshëm! I tillë ishte fjalori i përdorur nga ministra dhe deputetë të Rilindjes gjatë përgjimeve të publikuara sot nga gazeta gjermane “Bild”.

Dhe të tilla episode nuk mund ti shpëtonin mjeshtrit të memeve, Genc Sejko, i cili me një foto të vetme ka thënë thuajse gjithçka.

Teksa shfaq Ramën te berberi, Sejko sipër bën edhe dixhiturën e tij: “Mos e rruaj k*rin”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco