Edhe sa kg m*t duhet të hajë Fredi për të shlyer 1 milion dollarët?

Edhe sa kg m*t duhet të hajë Fredi për të shlyer 1 milion dollarët?

23:35, 19/06/2019

Genc Sejko i famshëm për memet e tij, ka ironizuar në një status në profilin tij në facebook mbrojtjen që Alfred Peza i ka bërë Edi Ramës sonte në ‘Opinion’ që tashmë është kapur kokë e këmbë në përgjimet e ‘Bild’ në skemën e manipulimit të votave të vitit 2017.

‘Edhe sa kg m*t duhet të hajë Fredi për të shlyer 1 milion dollarët?”, ironizon Sejko, duke kujtuar thëniet e tenorit Saimir Pirgiut që i duheshin 200 mijë koncerte për të rregulluar imazhin e Shqipërisë nga djegia e gomave.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Dikush22/06/2019 16:10

ky plere dhe nje llapist si ky asnjer skishte njohur historia as ne kohen e monizmit njeriu me i neveritshem i tgjith historis se njerzimit

Alfons Malo21/06/2019 23:10

Ai mut eshte keshtu qe dy mutra behen mullar mut njeri e mut tjetri

Tosi21/06/2019 12:00

po ky duhet te jete ne burg duke ngren ate qe sthuhet

Maloku20/06/2019 08:35

Ky Pe-Qin-si eshte nje letyre qe nuk e ka shoqin. E kam komshi ne pallat. Kur ishte duke grumbulluar 1.000.000$ nuk pagonte ashensorin e pallatit, se nuk i dilte. Ishte holle...... Por, edhe tani nuk e pagon. Mos po ben milionin tjeter?

Meri20/06/2019 08:29

Sa i neveritshem me eshte dukur mbreme ne studio. Gjynah per te

tironci20/06/2019 07:33

Ky mutin e ka honger qe ne 91 kur ishte pjestar i vullentareve te Enverit te shkolla bashkume qe bon antimitingun per me rujt bustin e dulles.

Mili20/06/2019 07:20

Je i madh Gent Sejko! .Ne Shqiperi marezia s'ka fund.Eshte i detyruar te haje mu.tin e Rames pasi ndryshe sot do ishte i varfer pasi 1000000 eurot do ishin ne xhepin e shtetit.Karakter i peshtire .

Gramoz20/06/2019 00:01

Kulmi kur e mendon se ky gamori Peqinit, kapterr Peza me 1milion euro te grabitura, eshte nji nga zarat me te vegjel ne hierarkine e organizates mafioze te ridhjerjes! Imagjinoni se çfar pasurie kane kapot e mafies me emrin ridhjerje siçiliste, per me teper, ai i madhi fare kapo dei kapi Edver Taqi Xibraka!!!

Shqiptari19/06/2019 23:56

Racionin e mutit qe ka per te ngrene eshte 10 ton! Pra, i duhet te haje gjithe jeten, edhe pasi Rama me megabanden e tij te kene perfunduar ne burg!

Askushi19/06/2019 23:46

Tere heten duhet te haje mute dhe k”” re

Shto koment

Denonco