E turpshme/ Dëgjojeni si gënjen Rama për Gjiknurin. “Ku ka dal o vlla”?

E turpshme/ Dëgjojeni si gënjen Rama për Gjiknurin. “Ku ka dal o vlla”?

23:36, 19/06/2019

1 muaj më parë, në studion e ‘Opinion’ do të mohonte me të madhe se Damian Gjiknuri ishte në përgjime për blerje votash në Dibër.

Në një replikë me gazetarin Andi Bejtja, në 16 maj 2019, Edi Rama do të mohonte kategorish përgjimet.

‘Ku ka dalë o vlla, ku ka dalë’, do të thoshte Edi Rama me monologun e tij.

Por ish-ministri i Ramës jo vetëm që del në përgjimet e “Bild”, por është një ndër personazhet kryesorë që ka publikuar media gjermane në ditët e fundit.

Vetëm sot, nga 10 përgjimet e publikuara, ai përmendet në 3 prej tyre.../Syri.net

Shihni si gënjente Rama live në emision:

Damian Gjiknuri në përgjimet e publikuara sot nga Bild:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Ilir 20/06/2019 10:35

Po tani o vlla qe pergjimi Damiankes apo tani perdor forcen je nje kundra te gjitheve O z Kryeminister Se as socialistet e tu ste duan me dhe ata qe po te vin nga pas sa te gjejn mundesin e nje pune te dyt nuk do e rruajn k...n per ty kan per te ven shkelmin se ja ke cuar qumeshtin e nenave ne maj te hundes.Ishalla te dalt per mir e tu beft pushka top Po mos harro se do korresh ate cka mbolle.

Gramoz20/06/2019 00:09

Ja ku te doli mor horr, mor pis bur, se ti nuk meriton dy r. Ik shporru kryebandit se e qelbet ket ven!

Mehmed20/06/2019 00:01

Shqiptar, nese duani ta Shpetoni Shqiperine dhe veten,Nese duani ta mbroni DEMOKRACIN dhe LIRIN tuaj Nga kjo bande gjakeprishes. Duhet te qoheni te bashkuar si nji trup i vetem.Tua beni me dije se Demokracia punon dhe na e mbrojm me cdo kusht dhe me jete. Duhet ti therisni me ze te larte :Edi Rama kryetari aktual i mbeturines sllavo komuniste kriminela tana llojeve, IKNI Shporuni LARGOHUNI nga Qeveria, Leshojeni vendin pastrohuni nga Shqiperia qerohuni nga mesi i Shqiptareve dhe kudo ne tokat e Shqiptareve.

Shto koment

Denonco