A duhet të arrestohen personat që dalin në përgjimet e 'Bild'? Ja ç'mendojnë shqiptarët

A duhet të arrestohen personat që dalin në përgjimet e 'Bild'? Ja ç'mendojnë shqiptarët

23:12, 19/06/2019

Shqiptarët në shumicë janë të mendimit se, pas publikimit të përgjimeve në gazetën “Bild” prokuroria duhet të veprojë dhe të lëshojë urdhër-arrestet për personat e përfshirë në to.

A duhet të arrestojë prokuroria personat përgjegjës pas publikimit të shumë përgjimeve nga Bild?, pyet Opinion në faqen e tij në Facebook, ndërsa 86% e qytetarëve përgjigjen me po, në një sondazh që deri tani kanë votuar mbi 10 mijë persona.

A do të veprojë njeri pas kësaj? Të presim e të shohim...

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Mehmed19/06/2019 23:44

Shqiptar, nese duani ta Shpetoni Shqiperine dhe veten,Nese duani ta mbroni DEMOKRACIN dhe LIRIN tuaj Nga kjo bande gjakeprishes. Duhet te qoheni te bashkuar si nji trup i vetem.Tua beni me dije se Demokracia punon dhe na e mbrojm me cdo kusht dhe me jete. Duhet ti therisni me ze te larte :Edi Rama kryetari aktual i mbeturines sllavo komuniste kriminela tana llojeve, IKNI Shporuni LARGOHUNI nga Qeveria, Leshojeni vendin pastrohuni nga Shqiperia qerohuni nga mesi i Shqiptareve dhe kudo ne tokat e Shqiptareve.

Mehmed19/06/2019 23:35

Demokracia punon. Edi Rama kryetari aktual i mbeturines sllavo komuniste kriminela tana llojeve, IKNI Shporuni LARGOHUNI nga Qeveria, Leshojeni vendin shporruni nga Shqiperia qerohuni nga mesi i Shqiptareve dhe kudo ne tokat e Shqiptareve.

Opozita19/06/2019 23:26

Burg???esht luks...

Askushi19/06/2019 23:17

Sigurisht qe duhen arrestuar. Por me pakta te dorehiqen.

Shto koment

Denonco