Shiti Spahiun tek Blushi/ Gazetari zbulon neverinë që e ka emrin Taulant Balla

Shiti Spahiun tek Blushi/ Gazetari zbulon neverinë që e ka emrin Taulant Balla

22:53, 19/06/2019

Ish deputeti i PD-sĂ«, Bardh Spahia u arrestua mbrĂ«mjen e sotme teksa ishte nĂ« lidhje direkte pĂ«r emisionin “Open” nĂ« Top-Channel.

Por, gazetari Dritan Laci, i cili ka punuar disa vite pĂ«r emisionin “Opinion”, duke bĂ«rĂ« qĂ« tĂ« ketĂ« shumĂ« njohuri pĂ«r mĂ«nyrĂ«n se si funksionojnĂ« emisionet televizive, shprehet se ish deputeti i ShkodrĂ«s Ă«shtĂ« shitur te policia nga kryetari i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla.

Sipas Lacit, “unĂ« qĂ« kam punuar 6 vite nĂ« redaksi tĂ« tilla dhe qĂ« e di si funksionojnĂ« panelet televizive dhe konfidencialieti nĂ« redaksi tĂ« emisioneve tĂ« tilla, e di shumĂ« mirĂ« qĂ« listĂ«n e tĂ« ftuarve e kanĂ« vetĂ«m redaksia dhe tĂ« ftuarit”. 

Reagimi i plotë i Dritan Lacit:

“Gjeja me e rende qe ndodhi sonte eshte qe Taulant Balla shiti Bardh Spahine te Policia, ndersa ky i fundit po shkonte ne debat me te 'Open' ne Top-Channel.

Une qe kam punuar 6 vite ne redaksi te tilla dhe qe e di si funksionojne panelet televizive dhe konfidencialieti ne redaksi te emisioneve te tilla, e di shume mire qe listen e te ftuarve e kane vetem redaksia dhe te ftuarit. 

Dhe sonte Taulant Balla ka bere nje tjeter akt burracakerie duke u cuar mesazh shefave te policise qe ka ne sqetull, per ti zene prite Bardh Spahise ne momentin qe ky ishte rruges per ne emision. 
Taulant Balla je thjesht nje turp qe ecen mbi dy kembe...

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Ali Pashe Tepelena 22/06/2019 01:59

Taulantin e njohim. Ne që pam emisionin, ishte moderatorian Eni Vasili që këmbënguli në ftesën Spahisë. Duke e prekut në sedër ishdeputetin luajti me sinqeritetin e tij.

Medlind22/06/2019 01:48

pisit nr 2 te PS, t Balla i erdhi ora e burgut, sekondat i ka te numeruara; thashe nr 2 sepse nr 1 eshte kryekrimineli Gramoz ruci,2 Tauland balla, 3 skender pusht gjinushi dhe 4 edvin k rama!

Golja21/06/2019 17:04

Tualet Bagaj Balla...pis burre

Saimir Mezini20/06/2019 21:44

Pse ju vjen inat ?! Ai ben zanatin e te pareve te tij , spiun e qen bir qeni katerqind breza !

Behar Mara20/06/2019 07:07

Ketij manjaku po te isha ne vend te opozites do ti nxirrja ne media cdo dite videon ku i shkel syrin Presidentes se Kroacise. Manjak me dhembe te kalbur

Ridhjeresi20/06/2019 06:55

Plus qe, me ate surrat, duet te dale ne ekran pas ores 22.30, se ka kalamaj...

Gramoz19/06/2019 23:44

Nuk eshte turp Tualeti, eshte thjesht fisq....

Shto koment

Denonco