The real reason, Rama in London to meet George Soros

The real reason, Rama in London to meet George Soros

10:26, 18/06/2019

Albanian Premier Edi Rama has been trying to hide the real reason of his London travel under the pretext of some forum held there.

But the reason has been unveiled by the son of US billionaire George Soros, Alex Soros, who has posted a picture with his father.

The picture posted by Alex Soros and the videos posted by Rama in the morning today are shot in the same place, in the same forum in the UK capital.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gramoz18/06/2019 15:10

Ka shku ne Londer, se ashtu osht i muhabet por mos i thoni kujt. Alexi Sorros do tja lej zezakun e vet nja dy dit Edverit, sa tja çbllokoje pak ullukun, me ate sebep, ja letson ene pak dhimjen e herrnies diskale qe koht e funit ju ka renu shum. E keni pa si zbret prej makine? Si plaku Mere! Ike Edver suma, ike, me gjith ridhjerjen e me gjith tepsin!

Ani18/06/2019 14:10

Shko ne Londer mor pederast,ta vene ne by.. .th sorosat se ndoshta pas kesaj te bie niveli i hormoneve dhe ndoshta te bene me te arsyeshem kjo dhe kur te kthehesh mbase te eshte kthyer noi fije ndergjegjeje.

jas18/06/2019 13:07

duhet me i trell te gjithe keta krimba

vera18/06/2019 12:56

Rama,para se me njoft Xhorxhin e vetes dhe te Kombit te tij, pranon me njoft Xhorxhin e huaj!

tironci18/06/2019 11:33

E pam mire ca do me thon open society e ktij cfutit shetites. Shkaterrim i venit tej e tej icdo kujtese kulturore e vjeter dhe e re. Sorosi ka luftu shum per shakterrimin e identitetit kombtar shqiptar. Nuk eshte e rastir qe u zhduken dhjetrna qendra kulturore me e ashpra teatri kombtar. Qeveria e re qe do vije te shpalli non grata gjith fondacionin open-society te Sorosit. Dhe soroisteve shqiptare ti hiqet perfundimisht e drejta me kandidu ne poste publike me vendim gjykate.

Shto koment

Denonco