VIDEO/ Balliu-Ramës: Sipas filxhanit të Lindës, më 30 qershor do bësh zgjedhjet e Noc Rrokut

VIDEO/ Balliu-Ramës: Sipas filxhanit të Lindës, më 30 qershor do bësh zgjedhjet e Noc Rrokut

22:27, 16/06/2019

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama, i cili sot nga Pogradeci nuk harroi të bënte ironi me opozitën dhe konkretisht me anëtarin e Kryesisë së PD.

Por përgjigja e Balliut nuk ka munguar.

Përmes një postimi në Facebook, ai shkruan se, kryeministri është i tmerruar nga përgjimet që do të publikojë nesër gazeta gjermane “Bild”.

“KARRIGET BOSH NË MITINGJET E RAMËS NË POGRADEC

Sipas filxhanit të Lindës që ja more Sorosit ajo është mërzitur për Spiropalin dhe ti je i tmerruar për përgjimet që sjell Bild nesër.

Dhe sipas filxhanit ti më 30 qershor do bësh zgjedhjet e Noc Rrokut jo vetëm në Pogradec por në mbarë Shqipërinë”, shkruan Balliu.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco