FOTO/ Rama me 'ushtri' me vete nëpër fushatë, Vasili: Kush paguan për frikën e këtij?...

FOTO/ Rama me 'ushtri' me vete nëpër fushatë, Vasili: Kush paguan për frikën e këtij?...

20:18, 16/06/2019

Edhe gjatë ditës së sotme, teksa zhvillonte takime elektorale në juglindje të vendit, kryeministri Edi Rama shoqërohej nga një numër i lartë policësh, gardistësh dhe forcash speciale.

Lidhur me këtë fakt reagon edhe nënkryetari i LSI, Petrit Vasili.

Kush paguan për frikën e këtij?, pyet Vasili.

Postimi i Petrit Vasilit:

Kush i paguan keto qindra milion leke per friken e ketij???

Na e shpifi ky frikacak!!

Edhe qindra police,edhe vete me antiplumb,edhe garde,edhe makine te blinduar,edhe kontrollon cantat e grave ne miting,edhe duart ne trup i fut njerezve nga frika dhe ngrehet si gjeli ne pleh dhe gjoja po takon popullin.

Na beri per te vjelle ky kryeminister qe mbeti duke u futur pas potureve te policeve dhe mbasi sigurohet se s'do ta rrahin fillon e kakarit.

Shihni fotot dhe do tju shpifet edhe juve

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco