EKSKLUZIVE/ Bild publikon edhe 16 përgjime të reja. Kjo vetëm ...

EKSKLUZIVE/ Bild publikon edhe 16 përgjime të reja. Kjo vetëm ...

15:03, 16/06/2019

Opionioni publik do të tronditet këtë javë.

Gazeta më e madhe në Europë ‘Bild’ do të publikojë ditën e nesërme, të hënën 16 video përgjime në lidhje me skandalet e qeverisë së Edi Ramës.

Burime nga gazeta gjermane kanë bërë të ditur se kjo është vetëm pjesa e parë e përgjimeve që do të tregojnë se si Edi Rama dhe qeveria e tij ka vjedhur dhe blerë zgjedhjet e  vitit 2017.

Gjatë javës do të ketë edhe një tjetër publikim nga Bild, të të tjera përgjimeve skandaloze ku përfshihet qeveria dhe njerëz pranë Edi Ramës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco