‘Mban erë, mbajeni larg’/ Ja çfarë shkruan Vasili për Ramën

‘Mban erë, mbajeni larg’/ Ja çfarë shkruan Vasili për Ramën

23:07, 15/06/2019

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, i cili njihet për qëndrimet e tij të forta nga kryeministrit Edi Rama dhe qeverisë së tij, ka rritur dozën e ashpërsisë ndaj kreut të qeverisë, i cili në daljet e tij të fundit në publik nuk i ka kursyer shigjetimet ndaj LSI-së dhe kryetares së saj.

Por sipas Vasilit, kryeministri Rama duhet mbajtur larg pasi mendimet e tij janë kalbur dhe mbajnë erë.

“Edi Rama, ky matuf shëtitës, që i fermentuan mendimet krejt ndaj veç bërsi nxjerr nga goja. Kutërbon. Mbajeni larg”, shkruan Vasili. 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco