FOTO/ 'Si të identifikosh një rilindas', plas gallata në rrjet pas mitingut të Ramës në Korçë

FOTO/ 'Si të identifikosh një rilindas', plas gallata në rrjet pas mitingut të Ramës në Korçë

22:45, 15/06/2019

I frikësuar nga protestat e përditshme dhe në çdo qytet ku shkel kryeministri Edi Rama ka humbur edhe besimin te adminstrata e tij.

Shembulli më i mirë ishte mitingu sot në Korçë, ku megjithëse të pranishëm ishin pjesëtarë të administratës socialiste, gardistët që shoqëronin kryeministrin i kanë kontrolluar imtësisht.

Kaq ka mjaftuar që në rrjetet sociale të shpërthejnë edhe meme tallëse, ku si gjithmonë nuk mungojnë ato të Genc Sejkos.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco