Karikatura virale/ 'Mbështetje Europiane' .... Kur kreu i Komisionit Europian i di zgjedhjet në prill.....

Karikatura virale/ 'Mbështetje Europiane' .... Kur kreu i Komisionit Europian i di zgjedhjet në prill.....

22:50, 12/06/2019

Deklarata e presidentit të Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker në konferencën për shtyp me kryeministrin Edi Rama kanë prodhuar jo pak ironi dhe meme në rrjetet sociale.

Zyrtari në largim nuk ishte i qartë se kur janë zgjedhjet në Shqipëri.

Mjeshtri Bujar Kapexhiu ka prodhuar një karikaturë për këtë situatë.

Karikatura titullohet: Mbështetje europiane!

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco