Bes Kallaku i përgjigjet Spiropalit/ Besi osht i Ijes, Gjini i “Portokallisë”, “Gazi” dhe Erion Isai....

Bes Kallaku i përgjigjet Spiropalit/ Besi osht i Ijes, Gjini i “Portokallisë”, “Gazi” dhe Erion Isai....

21:18, 12/06/2019

Aktori i humorit Bes Kallaku i ka kthyer përgjigje zëdhënes së Ramës, Elisa Spiropali, pasi kjo e fundit një ditë më parë i përmendi emrin duke shkruar në tëiter: “E gjeta konsensusin tek këmbëngulja e të dyja palëve për të mos dialoguar! Këtë e thotë Presidenti i Shqiperisë, jo Bes Kallaku i Portokallisë. Duhet pranuar se kemi një president jo vetëm për të qarë hallin, po edhe për të mos harruar gazin”.

E menjëhershme ka qenë edhe përgjigja e Bes Kallakut që në një postim në instagram

Që shkruan: Lele kaçurrele ti. Mfalni për vonesën por po lexoja “Historia de vita et Gestis Skënnderbegi’ dhe nuk kisha qasje në rrjet. Beshi osht i Ijes, Gjini osht i Portokallisë. Flm shumë. Edhe përveç ‘gazit’ mos harrojmë edhe Erion Isain”\

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco