Rama vazhdon fushatën, qytetarët e Lushnjes e presin me protesta

Rama vazhdon fushatën, qytetarët e Lushnjes e presin me protesta

19:55, 12/06/2019

Kryeministri Edi Rama është pritur pasditen e sotme me protestë në qytetin e Lushnjes .

Qytetarë nga Lushnja, Fieri, Rrogozina, Divjakë dhe qendra të tjera periferike po e presin kryeministrin Rama me pankartat “Rama Ik”. 

Efektivët e policisë janë duke i ndaluar protestuesit për tu afruar në vendin ku do të zhvillohet takimi.

Theksojmë se fushata elektorale është duke u zhvilluan në masa të rrepta policie.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco